ХРИСТИЯНСТВО
"Боже, аз вярвам, че Исус Христос е Твоят Син, Когото Ти изпрати на земята в човешко тяло! Вярвам, че Той живя съвършен живот, като вършеше Твоята воля и ми показа как трябва и аз да живея! Вярвам, че Исус Христос пострада и умря на кръста! Вярвам, че Той на третия ден възкръсна и 40 дни по-късно се възнесе при Теб, като седна отдясно Ти! Вярвам, че Божият Син ще се върне на земята отново в слава, за да съди живите и мъртвите.
Господи, аз идвам при Теб сега такъв, какъвто съм - грешник! Моля Те да ме умиеш със святата кръв на Исус Христос и да ме направиш ново създание! Сега се отричам от всяко дело на дявола и Те моля да ме освободиш от робството му и от робството на греха! Помогни ми да проумея Твоята воля за мен и да я върша, докато съм на земята! Амин."

Join the forum, it's quick and easy

ХРИСТИЯНСТВО
"Боже, аз вярвам, че Исус Христос е Твоят Син, Когото Ти изпрати на земята в човешко тяло! Вярвам, че Той живя съвършен живот, като вършеше Твоята воля и ми показа как трябва и аз да живея! Вярвам, че Исус Христос пострада и умря на кръста! Вярвам, че Той на третия ден възкръсна и 40 дни по-късно се възнесе при Теб, като седна отдясно Ти! Вярвам, че Божият Син ще се върне на земята отново в слава, за да съди живите и мъртвите.
Господи, аз идвам при Теб сега такъв, какъвто съм - грешник! Моля Те да ме умиеш със святата кръв на Исус Христос и да ме направиш ново създание! Сега се отричам от всяко дело на дявола и Те моля да ме освободиш от робството му и от робството на греха! Помогни ми да проумея Твоята воля за мен и да я върша, докато съм на земята! Амин."
ХРИСТИЯНСТВО
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

20. Гол си се родил, гол ще си отидеш. Екл.5

Вход

Забравих си паролата!



Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 39, на Сря Авг 16, 2023 8:25 am

You are not connected. Please login or register

Идолът - Църква , Служение ,Пастор и т.н. и т.н.

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Мариян Михайлов

Мариян Михайлов
Admin

ИДОЛЪТ- ЦЪРКВА,( СЛУЖЕНИЕ, ПАСТОР и т.н и т.н)
КАКВО МИ ДАДЕ МОТИВ ДА НАПИША ТАЗИ ПУБЛИКАЦИЯ КОЯТО СЕ НАДЯВАМ ЧИТАТЕЛИТЕ ДА НЕ Я ПРИЕМАТ КАТО ПОРЕДНОТО РАЗТЯГАНЕ НА ЛОКУМИ ЗА СЪСТОЯНИЕТО НА ЦЪРКВАТА ?

МИСЛЯ ЧЕ Е МНОГО ВАЖНО ЗА ВСИЧКИ КОИТО ОБИЧАТ ИСТИНСКИ БОГА.

ТА МОТИВЪТ МИ Е ДА СЕ РАЗБЕРЕ ЕДИН ПЪТ ЗАВИНАГИ, ЧЕ НИКОИ НЯМА ПРАВО ДА ОГРАБВА СЛАВАТА НА БОГА ЗА СЕБЕ СИ И НИКОИ НЕ ТРЯБВА ДА ИЗЗЕМВА ПОВЕЧЕ
АВТОРИТЕТ ОТКОЛКОТО БОГ МУ ДАВА . ЗАЩО СЕ СПРЯХ НА ТОВА .

АНАЛИЗИРАЙКИ ЖИВОТА СИ ДОКОЛКОТО МИ ПОЗВОЛЯВА ПАМЕТТА , СИ ДАДОХ СМЕТКА КОЛКО МНОГО ФАЛШ(БРАК) ИМА В СЛУЖЕНИЕТО МИ В ЦЪРКВАТА, В ЖИВОТА И В ОТНОШЕНИЕТО МИ КЪМ БОГ .

ЗАЩО ?

ПРОСВЕТЛЕН ОТ ЕДНО ПОУЧЕНИЕ АЗ СИ ДАДОХ СМЕТКА КОЛКО ФАЛШИВИ НЕЩА СЪМ ПРАВИЛ В ЦЪРКВАТА. КОЛКО ФАЛШИВИ ПЕСНИ СЪМ ИЗПЯЛ , КОЛКО ФАЛШИВИ МОЛИТВИ СЪМ ОТПРАВЯЛ КЪМ БОГ , КОЛКО ФАЛШИВИ ДУМИ СЪМ ИЗГОВОРИЛ ПРЕД БОГ, КОЛКО ФАЛШИВИ ПРИЯТЕЛСТВА СЪМ СЪЗДАЛ , КОЛКО ФАЛШИВИ БИТКИ СЪМ ВОДИЛ , КОЛКО ФАЛШИВИ ПОКАЯНИЯ СЪМ ИМАЛ И КОЛКО, КОЛКО , КОЛКО ПЪТИ СЪМ ПРАВИЛ НЕЩА НЕ ДА ИЗДИГАМ БОГА А СЕБЕ СИ , НЕ ДА ПРОСЛАВЯМ БОГА А ДА ТЪРСЯ ОЦЕНЯВАНЕТО,ОДОБРЕНИЕТО И ПРИЕМАНЕТО ОТ,, БРАТЯТА И СЕСТРИТЕ“.

СИГУРНО МНОГО ХОРА ЩЕ КАЖАТ:

- (ТОВА ЧЕ ТИ СИ ГО ПРАВИЛ НЕ ЗНАЧИ ЧЕ ВСИЧКИ СМЕ ТАКИВА)
И ДАНО ДА Е ТАКА НО МНОГО , МНОГО СЕ СЪМНЯВАМ ЧЕ НЯКОИ НЕ СЕ НАМИРА НА ТОВА МЯСТО.

ЗАДАДОХ СИ ВЪПРОСА :

- ГОСПОДИ ЗАЩО СЪМ ГО ПРАВИЛ ТОЛКОВА ПЪТИ , КАКВА Е ПРИЧИНАТА ТОЛКОВА ВРЕМЕ , МАКАР ДА УСЕЩАМ ЧЕ ВСИЧКО Е ФАЛШИВО С МНОГО МАЛКИ ИЗКЛЮЧЕНИЯ ДА ПРОДЪЛЖАВАМ ДА СЕ ПОКЛАНЯМ НА ПАСТОРА , НА СЛУЖЕНИЕТО НА ЦЪРКВАТА ?

КАК ИМ СЕ ПОКЛАНЯМ ЛИ:

- КАТО ПОДКРЕПЯМ ФАЛША ИМ И ГРЕХОВЕТЕ ИМ. МНОГО ОТ НЕЩАТА КОИТО ПРАВИМ СА (ЗА) БОГА- РЕЛИГИЯ ,ТРАДИЦИЯ , А НЕ
(ОТ) БОГА- СВЯТИЯТ БОЖИИ ДУХ.

ПРАВИТЕ ЛИ РАЗЛИКА ?

ДАДОХ СИ СМЕТКА КОЛКО МНОГО СЕ СПЕКУЛИРА С ИМЕТО И АВТОРИТЕТА НА БОГА . ПОМИСЛЕТЕ СИ САМО НА КОЛКО ФАЛШИВИ ВИДЕНИЯ И НА КОЛКО ФАЛШИВИ ИЗЦЕРЕНИЯ СМЕ СВИДЕТЕЛИ И СИ МЪЛЧИМ В ИМЕТО НА БЛАГОТО НА ЦЪРКВАТА И ПАСТОРА

,, ЛОШО НЯМА БОГ СИ ЗАТВАРЯ ОЧИТЕ ТА НИЕ ЛИ СМЕ НАЙ СИЛНИТЕ „.

МНОГО МИ Е ИНТЕРЕСНО КАК ПОЧТИ ВИНАГИ НАШИТЕ ВИДЕНИЯ , СЪНИЩА ЧЕ И ПРОРОЧЕСТВА СЕ ПРЕПОКРИВАТ С НАШИТЕ ЖЕЛАНИЯ И СТРЕМЕЖИ. ВЕЧЕ НЯМА ЧОВЕК КОИТО ДА НЕ МИ РАЗКАЖЕ КАКВО БОГ МУ Е ГОВОРИЛ САМО ДЕТО МЪНИЧКО СЕ РАЗМИНАВА СЪС БИБЛИЯТА А СЕ ПОКРИВА ТОЧНО С НУЖДАТА МУ .

НИЩО ЧУДНО БРАТЯ И СЕСТРИ ДА ВИДИМ ГОСПОД И КАТО ГОВОРИТЕЛ ПО НОВИНИТЕ НА ( BTV). ВЕЧЕ СМЕ СТАНАЛИ МАЙСТОРИ И ДА СИ ДЪРПАМЕ СТИХЧЕТА ОТ СЛОВОТО И ДА СИ ГИ НАГЛАСЯМЕ КЪДЕТО И КАКТО НА НАС НИ СЕ ИСКА. НАЛИ ТРЯБВА ДА СМЕ ПРАВЕДНИ.

НЕ МИ СЕ ГОВОРИ ЗА,, ПАСТОРИ“ , ,,ДЯКОНИ“ , ,,АПОСТОЛИ“ ЧЕ ТАМ ПОЛОЖЕНИЕТО Е ТРАГИЧНО . АКО ЗНАЯТ КАКВО ПРАВЯТ И КЪДЕ СЕ НАМИРАТ ЩЕ ПОСЛЕДВАТ ПРИМЕРА НА ЮДА ИСКАРИОТСКИ. НАПРАВИХА ПОЛИТЕ НА ДРЕХАТА СИ ДЪЛГИ , ОБИЧАТ ПЪРВИТЕ МЕСТА ПО СИНАГОГИТЕ И ПОЗДРАВИТЕ ПО ПАЗАРИТЕ , ОЦЕНЯТ ЗЛАТОТО И ДАРОВЕТЕ В ХРАМА ,ПРЕЦЕЖДАТ КОМАРА А КАМИЛАТА ПОГЛЪЩАТ , ПРОЗЕЛИТИ ПРАВЯТ КАТО ОБИКАЛЯТ СВЕТА И ПОСЛЕ ГИ ПРАВЯТ РОЖБИ НА ПЪКЪЛА, ЗАТВАРЯТ НЕБЕСНОТО ЦАРСТВО ЗАЩОТО ТЕ САМИ НЯМА ДА ВЛЯЗАТ. СЛЕПИ ВОДАЧИ, ВАРОСАНИ ГРОБНИЦИ , РОЖБИ ЕХИДНИ.
ПРОЧЕТЕТЕ МАТЕЙ ( 23 ) И МИ КАЖЕТЕ ТЕЗИ КОИТО ИМАТ ОЧИ ДА ВИЖДАТ И УШИ ДА СЛУШАТ НЕ Е ЛИ ЯКО СЛОВОТО НА НАШИЯТ ГОСПОД НЕ НАПРАВИ ЛИ ТОЙ НАЙ ТОЧНОТО ИЗОБЛИЧЕНИЕ БЕЗ ДА ГО Е СТРАХ ЗА ЖИВОТА СИ ?

НЯМА НИЩО НОВО НЕ СЕ ЛИ НАМИРАМЕ НА СЪЩОТО МЯСТО И НИЕ? КАКВО ПРАВИМ , ЗНАЕМ ЛИ НА КАКЪВ БОГ СЛУЖИМ . ПОЗНАВАМЕ ЛИ ДОБРЕ БОГА ИЛИ СИ ДАВАМЕ ОЩЕ МАЛКО ВРЕМЕ ДОКАТО ЗАКОРАВЕЯТ И ЗАТЛЪСТЕЯТ И НАШИТЕ СЪРЦА ?

ЗАДАЙТЕ СИ ВЪПРОСА!

- ЗАЩО БЪЛГАРИЯ В МОМЕНТА Е НА ТОЗИ ХАЛ? НЕ ГОВОРЯ САМО ЗА МАТЕРИАЛНОТО СЪСТОЯНИЕ.

ПОГЛЕДНЕТЕ ДЕЦАТА ПО УЛИЦИТЕ ДА НЕ ГОВОРЯ ЗА ВЪЗРАСТНИТЕ. НАРКОТИЦИ ВЪВ ВСЯКАКВА ФОРМА И ИМЕ , ПРОСТИТУЦИЯ , УБИЙСТВА КАТАСТРОФИ , АБОРТИ , БЕЗРАБОТИЦА , ЗАЕМИ , БОЛЕСТИ , СМЪРТ , СМЪРТ , СМЪРТ. ТВ КАНАЛИТЕ СА БЪКАНИ С ГЛЕДАЧИ, БАЯЧИ , МАГЬОСНИЦИ И Т.Н. ВЪВ ВСЯКО НЕЩО ВИЖДАМЕ НАМЕСАТА НА САТАНА . ЛЪЖЕ , УБИВА И ЗАВЗЕМА ТЕРИТОРИИ А НИЕ СТОИМ И СИ ЧЕШЕМ УШИТЕ И ЕЗИЦИТЕ В ЦЪРКВАТА .

АКО СЪДЪТ ЗАПОЧНЕ ОТ НАС КЪДЕ ЩЕ СЕТНИНАТА НА НЕВЯРВАЩИТЕ ?. НАЛИ НИЕ СМЕ ХОРАТА КОИТО ТРЯБВА ДА ГОНЯТ ДЯВОЛА ?

КЪДЕ СЕ НАМИРАМЕ И КАКВО ПРАВИМ? . ТОВА Е ВЪПРОСА .

ЗНАЕМ ГИ МНОГО ДОБРЕ НЕЩАТА ВЪПРОСА Е- КАКВО ПРАВИМ? ЩЕ ИМАМЕ ЛИ СИЛА И ВЯРА ДА ГО НАПРАВИМ ИЛИ ЩЕ ЧАКАМЕ АДА ДА СЛЕЗЕ НА ЗЕМЯТА?

МОЛЯ ВИ НИКОИ ДА НЕ ВЗЕМА ДУМИТЕ ЛИЧНО ЗА СЕБЕ СИ . ТОВА Е ПРОСТО МНЕНИЕ.


https://hristianstvo.bulgarianforum.net

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

 
  •  |  |  |