ХРИСТИЯНСТВО
"Боже, аз вярвам, че Исус Христос е Твоят Син, Когото Ти изпрати на земята в човешко тяло! Вярвам, че Той живя съвършен живот, като вършеше Твоята воля и ми показа как трябва и аз да живея! Вярвам, че Исус Христос пострада и умря на кръста! Вярвам, че Той на третия ден възкръсна и 40 дни по-късно се възнесе при Теб, като седна отдясно Ти! Вярвам, че Божият Син ще се върне на земята отново в слава, за да съди живите и мъртвите.
Господи, аз идвам при Теб сега такъв, какъвто съм - грешник! Моля Те да ме умиеш със святата кръв на Исус Христос и да ме направиш ново създание! Сега се отричам от всяко дело на дявола и Те моля да ме освободиш от робството му и от робството на греха! Помогни ми да проумея Твоята воля за мен и да я върша, докато съм на земята! Амин."

Join the forum, it's quick and easy

ХРИСТИЯНСТВО
"Боже, аз вярвам, че Исус Христос е Твоят Син, Когото Ти изпрати на земята в човешко тяло! Вярвам, че Той живя съвършен живот, като вършеше Твоята воля и ми показа как трябва и аз да живея! Вярвам, че Исус Христос пострада и умря на кръста! Вярвам, че Той на третия ден възкръсна и 40 дни по-късно се възнесе при Теб, като седна отдясно Ти! Вярвам, че Божият Син ще се върне на земята отново в слава, за да съди живите и мъртвите.
Господи, аз идвам при Теб сега такъв, какъвто съм - грешник! Моля Те да ме умиеш със святата кръв на Исус Христос и да ме направиш ново създание! Сега се отричам от всяко дело на дявола и Те моля да ме освободиш от робството му и от робството на греха! Помогни ми да проумея Твоята воля за мен и да я върша, докато съм на земята! Амин."
ХРИСТИЯНСТВО
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

20. Гол си се родил, гол ще си отидеш. Екл.5

Вход

Забравих си паролата!



Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 39, на Сря Авг 16, 2023 8:25 am

You are not connected. Please login or register

Децата на сатана ., Има ли дявола деца и кои са те ?

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Мариян Михайлов

Мариян Михайлов
Admin

Цитат(stivansand @ 11/07/2012, 22:29) *
Битие:6
"1. Когато човеците взеха да се умножават на земята и им се родиха дъщери,
2. тогава синовете Божии видяха, че дъщерите човешки са хубави и взимаха си от тях за жени, кой каквато си избереше.
3. И рече Господ (Бог): няма Моят Дух да бъде вечно занемарван от (тия) човеци, защото са плът; нека дните им бъдат сто и двайсет години.
4. В онова време имаше на земята исполини, особено пък откак синовете Божии почнаха да влизат при дъщерите човешки, и тия почнаха да им раждат: това са силните, от старо време славни човеци."

В Талмуда това е доразвито, вероятно на база някакви древни източници, за които не знаем сега, и там пише, че преди да прави секс с Адам, Ева се е съвкуплявала с над 300 000 небесни демони, ако не греша. Или май беше за другата му жена на дедо ни Адам, Лилит, не ми се търси сега... Също и Адам е попалувал с женски небесни сибили, богини де, преди да се отдаде на Евинка... и така.

Така че, на въпроса ти дали днес сатана и падналите му ангели имат наследници в плът, отговорът е: Да!


Да чел съм това , но аз се ограничавам , до Библията и съм обеден , че дявола има потомство на Земята и съм обеден , че тия хора са в депутатските кресла , в централните офиси на банките , в пентагона , във висшата политическа и административна власт на света . Това са хората който следват похотите на своя баща и са подкарали света към мерзостта и запустението .

Това са и хората които воюват срещу божият народ , като използват всички средства на неправдата . Фактите красноречиви ни говорят , че това е една добре организирана акция срещу целият свят , акция в която моралните устой на които се гради цялата човешка цивилизация са заличени и на тяхно място са издигнати мерзости които обезличават хората като такива .

Мозъците на хората ежеминутно са бомбандирани още от детска възраст с насилие и похот . Всички световни медии са покварени и ако клюките, насилието и секса не присъстват в тях те не могат да съществуват понеже стават непродаваеми .
Хората тотално са променили своето естествено предназначение на добри стопани и настойници на цялото божие творение във вманиачени консуматори на насилие , похот и удоволствия . Сладострастието дотолкова е замъглило умовете на човечеството , че хората са се превърнали в ,,безмозъчни'' мутанти , зомбита , които покорно изпълняват желанията на своите задкулисни господари , разговарящи с часове по телефони , от офисите на високите небостъргачи и прехвърляйки авоарите си от една банка във друга . Човекът от генератор на любов се превръща в генератор на насилие , понеже иска , копнее но няма и като не получи гледа да го вземе със сила .

Това е царството на лукавия и то е много по организирано от църквата , която от конфликти и вътрешни борби не може да си повдигне главата за да види какво става навън .

Много скоро Земята ще стигне своят апогей на падение . Черното ще се нарича бяло , а бялото ще се нарича черно . Всеки който служи истински на Бога , ще бъде убит като враг на човечеството . Горко обаче на тия чрез които идват съблазните и насилието .

https://hristianstvo.bulgarianforum.net

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

 
  •  |  |  |